Einar Jolin
2015-04-02
303150
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Hjortar, signerad Jolin, 109/360, färglitografi, bildmått 46 x 56 cm