Fred Andersson oljemålning
2015-04-02
303126
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FRED ANDERSSON (1921-1989): Stadsbild, signerad och daterad Fred Andersson -57, olja på duk, ca 55 x 73 cm