Peter Höijer tennljusstakar

Peter Höijer tennljusstakar
Peter Höijer tennljusstakar
Peter Höijer tennljusstakar
Peter Höijer tennljusstakar
Peter Höijer tennljusstakar
Peter Höijer tennljusstakar
Peter Höijer tennljusstakar
Peter Höijer tennljusstakar
Peter Höijer tennljusstakar
Peter Höijer tennljusstakar
Peter Höijer tennljusstakar
Peter Höijer tennljusstakar

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

7 000 SEK

PETER HÖIJER, ljusstakar, 4 st, gustavianskta, tenn, stämplade PH (Peter Höijer), Örebro (1796-1819) höjd ca 22 cm

Lagningar och slitage, en saknar ljusmanschett

303087

2015-04-03