Oidentifierad konstnär
2015-04-01
303071
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, troligen Balkan, insjömotiv med slott, 26x35 cm
smärre dukskador