Färglitografi
2015-04-01
303068
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, otydligt signerad, 32/100 färglitografi, 51x70 cm