Dryckesstop silver
2015-04-02
303063
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
DRYCKESSTOP, silver, fantasistämplar, 1700/1800-tal, på 3 ball-and-claw fötter, hänkel med tumgrepp, höjd 14,5 cm, vikt ca 415 g
Bucklor