Göran Brunius
2015-04-01
303061
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GÖRAN BRUNIUS (1911-2006): "Vid Nationalmuseum i Stockholm / Nat. mus. från slottet", signerad GB, olja på duk, 64x92 cm