Saltkar Sovjet
2015-04-01
302994
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SALTKAR, 4 st, silver, Sovjet, niellodekor, invändigt förgyllda, höjd ca 5 cm, vikt ca 162 g
Bruksslitage