Primus Mortimer Pettersson akvarell
2015-04-03
302976
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PRIMUS MORTIMER PETTERSSON (1895-1975): Landskap med hus, monogramsignerad PMP, akvarell, 28,5x38 cm