Takamplar i empirestil
2015-04-01
302956
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAKARMATURER, 1 par, med prismor, 1900-talets andra hälft, empirestil, höjd ca 40 cm
Bruksslitage