Sixten Lundbohm oljemålning
2015-04-07
302953
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): "Melia-Kreta1965-1973", signerad, daterad à tergo 1965-73, olja på duk, 100x80 cm