Roland Svensson litografi
2015-04-01
302937
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003), skärgårdsmotiv, signerad Roland S., numrerad 16/20, litografi, ca 8x16 cm
Gulnader