Theo Tobiasse färglitografi
2015-03-31
302911
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
THEO TOBIASSE (1927-2012): "Complainte de la Butte-montmartre", signerad Theo Tobiasse, EA, färglitografi, 56x 49 cm