Joan Miro litografier
2015-04-01
302902
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): (2), Kompositioner, ur "Derrière le Mirroir", osignerade, färglitografi, Mourlot 363 resp 365, 37x27 cm