Joan Miro färglitografier
2015-03-31
302894
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): (2) Kompositioner, ur "Derrière le Mirroir", osignerade, färglitografi, Mourlot 379 resp 377, 37x27 cm