Joan Miro litografi
2015-03-31
302892
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAN MIRÓ, (1893-1983): "La demuiselle aux papillons", ur "Derrière le Mirroir", 1971, osignerad, färglitografi, 37x27 cm
Mourlot 740