Leopold Fare olja
2015-03-31
302860
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LEOPOLD FARE (1926-1996): "Vid havet", signerad Fare, daterad 1987, olja på duk, 69x75 cm