Saltkar i silver England
2015-03-31
302844
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
SALTKAR, 2 st., sterlingsilver, London 1850-tal, höjd 4, diameter 7 cm, totalvikt ca 306 g
Bucklor på livet