Bernt Ringqvist oljemålning
2015-03-31
302836
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERNT RINGQVIST (1917-1966): Läsande kvinna, monogramsignerad BR, olja på pannå, ca 27x23 cm