Bernt Ringqvist oljemålning
2015-03-31
302834
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERNT RINGQVIST (1917-1966): Kvinna, monogramsignerad BR, olja på pannå, ca 20x23 cm