Folke Ohlsson soffbord Frisco
2015-03-31
302787
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FOLKE OHLSSON, bord, "Frisco", teak, 1960-tal, Tingströms, Bra Bohag, höjd 52, 118x78 cm
Slitage, märken