Asger Riber oljemålning
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
ASGER RIBER (Danmark, född 1897): Interiör Fanö, olja på duk, signerad, 41x58 cm
Kuntoraportti
302782
Päivämäärä:
2015-04-01