Stig Lindberg färglitografi
2015-03-31
302777
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
STIG LINDBERG (1916-1982): Figurkomposition, signerad och daterad Stig L -76, färglitografi, ca 23 x 18 cm