Skedar silver
2015-04-01
302737
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKEDAR, 8 st, silver, 1800-tal, bl a Zethelius, längd ca 20-22 cm, vikt ca 412 g
Bruksslitage, bucklor