Ulf Greder färglitografi
2015-03-31
302708
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF GREDER (född 1949): Le Jour de Fête (Festdagen), signerad Ulf Greder, 297/360, färglitografi, 86x75 cm