Kristi Korsnedtagning oljemålning
2015-04-09
302700
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1800) variant efter Rembrandt: Kristi korsnedtagning, olja på duk, ca 90 x 75 cm
Reva, hål, krackeleringar, färgbortfall