Ljuskrona
2015-03-31
302693
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, rokokostil, stomme i mässing från 1900-talets första hälft, elektrifierad, behängd med olikformade färgade prismor, höjd ca 51 (exkl. sladd)
Slitage, omarbetad, ny el