Nils Nilsson skum blandteknik
2015-03-31
302664
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
NILS NILSSON SKUM (1872-1951): Rendrivning på fjället,
signerad och daterad NN Skum 1927 års bilder samt otydligt signerad, 24,5x34 cm