Figurin dansande kvinna
2015-03-31
302658
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FIGURIN, porslin, 1900-talets mitt, dansande kvinna, höjd 30 cm
En hand med lagning