Anders Palmér olja
2015-04-01
302593
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ANDERS PALMÉR (född 1958): Sudret, Gotland, signerad Palmér, olja på duk, 140x115 cm
Vågig duk