Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
NORDENBERG, Bengt (1822-1902): Porträtt av Sjökapten Peter Nilsson Sölvesborg, signerad och daterad B Nordenberg 1845, olja på duk, 67x50 cm
Duklagning, smärre färgbortfall
302562
2015-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här