Skåp
2015-03-30
302527
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SKÅP, Kina, 1900-tal, rödlackat med mässingsbeslag, höjd 85 124x57 cm
Sprickor och slitage