Johannes Olsson oljemålning
2015-03-30
302446
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
JOHANNES OLSSON (född 1945): Komposition med pennor", signerad Johannes O, olja på duk, ca 73 x 73 cm