Sven Lidberg
2015-03-30
302442
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVEN LIDBERG (född 1944): Trosa strandkafé, signerad Sven Lidberg, 28/360 färglitografi, 46x55 cm