Japansk kanna
2015-03-28
302440
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KANNA, glaserad keramik, Japan, 18/1900-tal, polykrom glasyr, öppning med kork, höjd ca 15 cm
Pip med nagg