Sven Lidberg
2015-03-30
302439
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN LIDBERG (1944-2009): "Motiv från Victoria Café Matsalar" resp "Brudpar på tröskeln", signerade Sven Lidberg, 2/270, färglitografier, 39x25 cm