Lars Norrman oljemålning
2015-03-30
302420
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1975): Motiv från Calcutta, signerad Lars Norrman Calcutta, olja på pannå, 32 x 80 cm