Skrin sterlingsilver

Skrin sterlingsilver
Skrin sterlingsilver
Skrin sterlingsilver
Skrin sterlingsilver
Skrin sterlingsilver
Skrin sterlingsilver
Skrin sterlingsilver
Skrin sterlingsilver
Skrin sterlingsilver
Skrin sterlingsilver

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SKRIN, sterlingsilver, Howard & Co New York, svenska importstämplar, invändigt förgylldhöjd 11, 38 x 24 cm, vikt ca 3066 g

Nyckel saknas

302380

2015-03-29