Kristian Krokfors
2015-03-29
302369
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KRISTIAN KROKFORS (Finland, född 1952): "Double glazing", signerad och daterad Kristian Krokfors 79, färgserigrafi, 55/60, bildmått ca 58x42 cm