Nils Strinning bokhylla
2015-03-30
302367
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NILS STRINNING, bokhylla, "Populär", 1900-talets andra hälft, svartlackerade gavlar, teakfanérade hyllplan, bestående15+1 hyllplan (78x20 resp 58x30) 10 galvlar (höjd ca 76), 2 gavlar (höjd ca 26 cm)
Ytskador, fanérskador