Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KRISTIAN KROKFORS (Finland, född 1952): "Deja vu", signerad och daterad Kristian Krokfors 80, färgserigrafi, 35/100, bildmått ca 67x49 cm
302365
2015-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här