Sjömanskista 1800-tal
2015-03-30
302358
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SJÖMANSKISTA, 1800-tal, bemålad, höjd ca 42, 78x47 cm
Senare bemålad, nyckel saknas, främre locklist saknas, färgslitage, botten med sprickor