Väggtelefon LM Ericsson & Co
2015-03-30
302349
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄGGTELEFON, omkring 1900, LM Ericsson & Co Stockholm, mahogny med delvis förnicklade detaljer, höjd ca 68 cm
Slitage, mindre skador