Vas i silver
2015-03-29
302303
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VAS, silver, strutformad, C.G. Hallberg, Stockholm 1927, invändigt förgylld, höjd 30 cm, vikt ca 670 g
Bruksslitage