Bordslampfötter
2015-03-29
302297
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPFÖTTER, 1 par, 1900-tal, porslin, gulmetall och förgyllt trä, total höjd 60 cm
Slitage, oxidation, färgbortfall