Ljusstakar Restauration
2015-03-29
302295
| Klubbat belopp | 12 000 SEK |
| Utropspris | 15 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, Frankrike, Restuaration, 1800-talets första hälft, brännförgylld brons, gjutarmärkta Herouard, konverterbara till bordslampor, höjd 32,5, med skärmar 46 cm
Slitage, smärre bucklor