Ljuskrona i barockstil
2015-03-29
302262
| Klubbat belopp | 10 500 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, barockstil, för sex ljus, behängd med olikpslipade prismor, höjd 84 cm
Renoverad, bruksslitage