Ture Sjölander färglitografi med ABBA autografer

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TURE SJÖLANDER (född 1937), ABBA, signerad och numrerad Ture Sjölander -77, H.C. 31/70, färgserigrafi, med autografer av samtliga ABBA-medlemmar, 48 x 66 cm

302206

2015-09-05