Klubbat för:
1 400 SEK
1 000 SEK
VAS, stengods, Japan, 1900-tal, cylindrisk, oregelbunden dekor, delvis glaserad i brunt och svart, bär märkning, höjd 24 cm
Nagg vid undersidan
302179
2015-03-28