Vas Borgila sterlingsilver
2015-03-28
302138
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
VAS, sterlingsilver, Borgila, stämplad Stockholm 1952, med Muncks vapensköld, spår av invändig förgyllning, höjd 22 cm, vikt ca 636 g
Undersida med gravyr "Bror Muncks hederspris"